Jdi na obsah Jdi na menu
 


                               Novinky

  Chystejte si peníze
 Pro ty z vás, co již střádají peníze na Brisingr a jsou natěšení na jeho uvedení do českých knihkupectví mám nové zprávy. Před nedávnou dobou se totiž na internetu o něm objevily další informace. Brisingr vydá jako obvykle nakladatelství Fragment. Vyjde 11.11.2008 v ceně 500,-Kč.
 
Martin Bergström (Švědský umělec - malíř) pokryl už obě knížky Eragon a Eldest a už stačil dodělat další obal na Brisingr. Prostě je to borec, co na to říct.


Našel jsem velmi užitečné informace ohledně filmu Eldest. Většina lidí předpokládá, že by měl vyjít roku 2011 a podle mě to sedí. Herečka Sienna Guillory hraje Resa v nadcházejícím filmu Inkheart (2008/2009) a Herec Garrett Hedlund hraje Louis ve filmu hektický (2008), takže je možné, že se na "Aryu" a "Murtagha" čeká, až budou mít čas.
Potom se můžou vrhnout na film Eldest. Přeci jenom to bude trvat nějaký ty dva roky a když začnou v roce 2009 točit, tak v roce 2011 skončí. Ale mám ještě záhadné datum, které se objevuje na plakátu. Píše se prosinec 2009. Osobně si myslím, že první varianta je pravdivější. Nezbývá, než čekat... (plakát je uvnitř novinky)

Víte co dělat o letních prázdninách? Navštivte Festival Fantazie, který se koná 27.6. až do 6.7 v Chotěboři u Havlíčkova Brodu. Program festivalu je pokaždé o hodně bohatší, pestřejší, se spoustou novinek, které nikde jinde ještě nebyly.
Můžete se těšit na přednášky, soutěže apod věci. Všechny informace o dopravě, ubytování získáte na stránkách www.festivalfantazie.cz

 Web Shurtugal.com uvolnil rozhovor s Christopherem Paolinim.Rozhovor je o dokončené knize Brisingr. Christopher odpověděl téměř na každý dotaz, který mu byl podán. Otázky podávali samotní fanoušci

Pokud potřebujete něco vědět tak to napište do komentáře.

 

Potvrzení vydání v česku Konečně máme potvrzené oficiální vydání Brisingru na 4.února 2009! Ujistit se můžete na oficiálních stránkách www.brisingr.cz, které vlastní nakladatelství Fragment. Na stránkách si můžete povšimnout počitadla, které ukazuje záhadných 103 dní do vydání Brisingru. Christopher Paolini slaví 25. narozeniny Trochu pozdě, ale přeci jenom! 17. listopadu oslavil své 25 narozeniny Christopher Paolini, autor Odkazu dračích jezdců. Paolini první díl Odkazu dračích jezdců, Eragona , poprvé vydal v únoru roku 2002 v jejich rodinném nakladatelství Paolini International, LLC. Tehdy mu bylo asi 19 let. Už v dětství naplánoval, že napíše nějakou knihu - fantasy. Když mu bylo jedenáct, po přečtení jedné fantasy zatoužil napsat také nějakou, lepší. Mnoho lidí soudí, že se mu to již povedlo. Eragon byl objeven Carlem Hiaasenem, který představil knihu svému vydavateli, Alfredu A. Knopfovi, což vedlo k vydání Eragona v nakladatelství Random House v roce 2003. Nebýt toho, možná bychom Odkaz dračích jezdců nikdy nečetli a to by byla škoda, ne?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

audiokniha

(eragon audiokniha, 4. 5. 2012 11:39)

Dnes vyšel Eragon jako audiokniha. K zakoupení pouze zde: http://audioteka.cz/eragon,produkt.html